Zastanawiasz się, dlaczego nas wybrać?

Naszym celem jest stworzenie małego, i radosnego przedszkola, gdzie dzieci będą się czuły pewnie i bezpiecznie oraz unikną stresu związanego ze zmianą otoczenia. Posiadamy dwie grupy po 15 dzieci, STARSZĄ oraz MŁODSZĄ. Chcemy by dzieci z radością przychodziły do przedszkola i nie chciały go opuszczać. Ich zadowolenie będzie naszym sukcesem.

Wykwalifikowana i kierunkowo wykształcona kadra pedagogiczna zagwarantuje Państwa pociechom wspaniałą przygodę, naukę poprzez odkrywanie tajemnic otaczającego ich światazabawę połączoną z nabywaniem coraz to nowych umiejętności. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć, dzięki czemu z łatwością odkryjemy talenty naszych podopiecznych i będziemy je rozwijać. Pracujemy z dziećmi w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, zatwierdzona przez MEN.

Nasze Przedszkole przyjmuje w swoje progi dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego i z orzeczeniami o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i specjalistów, którzy pracują indywidualnie z dziećmi. Pobyt dziecka z orzeczeniem w Naszym Przedszkolu jest BEZPŁATNY.